Marketing Automation Manager / Specialisté v oblasti marketingu

FirmaSiemens, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 75 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Životopisy prosíme předem na e-mail: [email protected]

Požadavky:

- Jako marketingový manažer zodpovídáte za řízení naší globální marketingové strategie a příběhu. Ve spojení s naším týmem prodejních odborníků zodpovídáte za vývoj a implementaci našich mezinárodních marketingových a komunikačních strategií.
- Spolu s naším týmem odborníků na komunikaci organizujete marketingové kampaně a řídíte rozvoj našich aktiv v celé naší síti přispěvatelů a zainteresovaných stran pomocí digitálních a nedigitálních zdrojů, například webové stránky, kampaně na sociálních sítích, veletrhy a akce, prodejní prezentace a doporučení zákazníků.
- Zajistíte, že náš prodejní tým zná ty nejlepší argumenty pro získání zákaznických projektů. To zahrnuje konsolidaci tržních a zákaznických hodnotových nabídek, tržní ekonomiku a sdílení znalostí prostřednictvím vhodných kanálů, jako jsou webináře, školení na místě a online prodejní platformy.
- Budete součástí týmu odborníků na globální marketingový průmysl, který podporuje globální výměnu a spolupráci mezi centry, regiony a zákazníky v rámci našich komunit.

Náplň práce:

- Zkušenosti v průmyslovém marketingu nebo prodeji vítány.
- Orientace na prodej, s vysokou empatií pro požadavky zákazníků a snahou o kreativní nápady, které posunou podnikání.
- Rozumíte nákupnímu procesu B2B a tomu, jak implementovat strategie pro generování a výchovu potenciálních zákazníků, zvýšení zájmu a urychlení nákupního procesu.
- Máte komunikační a nástrojové dovednosti pro organizování marketingových strategií. To zahrnuje marketingovou systematiku, prezentační a moderátorské dovednosti, dovednosti projektového řízení a sebevědomé používání všech nástrojů Microsoft Office.
- Mluvíte plynně anglicky a dokážete rychle zachytit složitá témata a poutavě je vysvětlit.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Anglické nábřeží 2434/1, Plzeň - Východní Předměstí, 30100, Česko
mzda, plat (hrubý):od 75 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Siemens, s.r.o., IČ: 00268577
počet volných pracovních míst:5
datum zveřejnění nabídky práce:20. 11. 2023
práce je vhodná pro:
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Vojtěch Hejret
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Siemens u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 75 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Anglické nábřeží 2434/1, Plzeň - Východní Předměstí, 30100, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.